Activity in Womens Club afternoon March 20 with Besa Myftiu

March 20, 2014
0 Comment

“Dashuria, eshte gjithmone fillim”,
Mbasdite artistike, me shkrimtaren shqiptaro-zvicerane, Besa Myftiu,
Ku?
Ne Klubin e grave’Teuta e re”
Kur?
Diten e enjte, date 20 Mars, 2014, ora 6 p.m
..Dhe jo vetem kaq!
Kengetarja Adriana Tolka, do te shoqeroje kete pasdite te bukur, me disa kenge qe percjellin mesazhet e dashurise